PROFIL FIRMY

POCHODZENIE

Założona w kwietniu 1991r. przez grupę inżynierów z ogromną wiedzą inżynierską, produkuje i oferuje w sprzedaży pełną gamę skanerów najwyższej jakości oraz o wysokiej wydajności. Avision oferuje również kluczowe komponenty dla urządzeń wielofunkcyjnych. Przez innowacyjny rozwój produktów, strategiczne partnerstwa i skuteczne modele biznesowe, Avision stał się wiodącym dostawcą na rynku skanerów.


Aby zapewnić światowej klasy jakość i niezawodność produktu, Avision uzyskał certyfikat ISO-9001 w 1993r. oraz ISO-14001 na początku roku 2002. Wdrożenie ISO-9001 znacznie ułatwia każdemu pracownikowi funkcjonowanie w każdym aspekcie działania firmy.


Avision rozumie, że ciągłe innowacje są kluczem do sukcesu. Stąd nieustannie wspieramy kreatywne pomysły i inwestujemy znaczącą część naszych dochodów w badania i rozwój, aby zwiększyć jakość i funkcje naszych produktów. Te działania zapewniły sukces naszej firmie.


Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na rynku, Avision rozszerzył swoje możliwości w produkcji do 300,000 urządzeń każdego miesiąca, a także powiększył swoje fabryki za granicą. Jako renomowana firma zobowiązana do zapewniania pełnej satysfakcji klienta, Avision będzie kontynuować dostarczanie produktów o wysokiej jakości oraz produktów innowacyjnych swoim klientom na całym świecie.

Założona 29 kwietnia 1991 r.             
Siedziba główna No. 20, Creation Rd. 1, Science Park, Hsinchu, Taiwan 300, R.O.C.

Nowości i Prasa
Event & News
More +