MiWand 2

Krótki opis

Mobilny skaner, który skanuje w dowolnym miejscu i czasie

Doświadcz efektywności i wygody mobilnego skanera! Zasilany wyłącznie 2x bateriami alkalicznymi AA, MiWand 2 to mobilny skaner, który pozwala na skanowanie bez komputera czy też oprogramowania. Wystarczy przesunąć skaner po powierzchni strony i skanowanie jest gotowe. Obrazy są wówczas zapisywanie na karcie micro SD o pojemności do 32GB.

Szczegółz produktu

4 kolory do wyboru

Bezprzewodowa konstrukcja, skanuj obrazy w dowolnym miejscu 

Całkiem nowy przenośny skaner może być obsługiwany jedną ręką. Zasilany przez baterie alkaliczne (nie musisz nosić ciężkiego zasilacza i szukać gniazdka elektrycznego). Ponieważ nie jest wymagany komputer żeby rozpocząć skanowanie, możesz go ze sobą zabrać w dowolne miejsce kiedy tylko chcesz. Czy jesteś w drodze, w samolocie, możesz skanować praktycznie wszystko! Niezależnie od tego czy stoisz czy siedzisz, możesz przeprowadzić pełne skanowanie poprzez przesunięci skanera po powierzchni skanowanego obiektu czy też dokumentu. 
   

Oglądaj obrazy dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD 1.8” 

Funkcja podglądu pozwala na obejrzenie obrazu JPEG na kolorowym wyświetlaczu LCD przez 2 sekundy tuż po skanowaniu, aby potwierdzić obrazy, które właśnie uchwyciłeś. Dodatkowo, możesz również oglądać wszystkie zeskanowane obrazy pojedynczo lub jako pokaz slajdów.  

Oglądaj obrazy na iPadzie 
Poprzez mini port USB, zeskanowane dokumenty mogą być łatwo przekazywane na iPada (dzięki dodatkowemu zestawowi iPad Camera) lub na dowolny SmartPhone, który obsługuje hosta USB lub możliwości OTG.

Opatentowany projekt podwójnego wałka i krawędzi książki 
Innowacyjna technologia podwójnego wałka zapewnia niesamowitą łatwość skanowania i jakość obrazu znacząco redukując ryzyko przekrzywienia i zniekształcenia. Projekt krawędzi książki ułatwia szybkie i łatwe skanowanie książek.


Nowości i Prasa
Event & News
More +