AN240W

Krótki opis

AN240W Szybki i niedrogi skaner sieciowy

AN240W to skaner dwustronny o szybkości 40 stron na minutę, szybki, niezawodny i przystępny dla firm, w których wymagane jest skanowanie plastikowych kart identyfikacyjnych, wizytówek, dokumentów lub innych dokumentów. Dzięki możliwościom przewodowym i bezprzewodowym, AN230W oferuje skanowanie sieciowe do wiadomości e-mail, folderu udostępnionego (CIFS) i serwera FTP, a także mobilne skanowanie za pośrednictwem aplikacji firmy Avision.

Szczegółz produktu

Łatwy w obsłudze 8-calowy ekran dotykowy LCD

Duży, 8-calowy ekran dotykowy LCD ułatwia wszystkim skanowanie i udostępnianie. Przypisując skróty do często używanych ustawienia skanuj z łatwością do wybranych miejsc docelowych, AN240W pozwala usprawnić przepływ pracy i wykonać zadanie skanowania w jednym kroku. Konfiguracje i zarządzanie skanerem można również wykonać za pomocą ekranu dotykowego LCD.

Wygodne skanowanie mobilne

Dzięki wbudowanemu interfejsowi Wi-Fi, AN240W może pracować jako bezprzewodowe urządzenie do skanowania i odbierania obrazów bezpośrednio z urządzeń przenośnych za pośrednictwem aplikacji firmy Avision.

Dokument formatu wsparcia do 242 x 356 mm (9,5 x 14 cali)

AN240W charakteryzuje się niepowtarzalnym i innowacyjnym projektem w porównaniu z poprzednimi wersjami - zdolność do obsługi dokumentu formatu do 242 x 356 mm (9,5 x 14 cali). Rozszerzona szerokość dokumentu od standardowej 216 mm (8,5 cala) do 242 mm (9,5 cala) sprawia, że ​​AN240W jest bardziej konkurencyjny, aby dopasować się do szerszego zakresu dokumentów.

Podchodzisz i wygodnie skanujesz

Interfejs USB pozwala na bezpośrednie skanowanie plików do pamięci flash USB.

Rolka wsteczna zwiększa niezawodność podawania
Zaprojektowany z innowacyjną rolką wsteczną zapewniającą zaawansowaną separację papieru, AN240W zapewnia wyjątkową niezawodność podawania i wydajność, skutecznie redukując ryzyko zacięcia papieru.

Ultradźwiękowy system wykrywania podwójnych dokumentów

Dzięki wykrywaniu ultradźwiękowemu wielu dokumentów ustawienie skanera umożliwia rozpoznanie nałożonych na siebie papierów, wykrywając grubość papieru między dokumentami. Funkcja ultrasoniczna może być wyłączona podczas skanowania dokumentu przy użyciu etykiet, notatek lub nagrań. Ten innowacyjny projekt zapobiega podwójnemu pobieraniu i skutecznie skanuje dokumenty o różnej gramaturze lub grubości.

Zwarta konstrukcja, aby zaoszczędzić miejsce

Model AN240W charakteryzuje się niepowtarzalnym i stylowym wyglądem, ponieważ taca papieru wejściowego i wyjściowego może być składana, gdy nie jest używana. Taca papieru pomaga również chronić urządzenie przed kurzem. W przeciwieństwie do dużych rozmiarów skanerów tradycyjnych, szczupły AN240W można łatwo przenosić i umieścić na biurku bez zajmowania dużo miejsca.

Duży wyświetlacz LCD
AN240W jest łatwy w użyciu dzięki rozszerzeniu wyświetlacza LCD, który umożliwia 128x 32 punktów (16*4 znaki). Wybierając miejsce docelowe i naciskając przycisk "Skanuj", można wykonać skanowanie, a zeskanowany obraz można wysłać do określonej aplikacji docelowej, takiej jak poczta elektroniczna, drukarka lub korzystna aplikacja do edycji obrazu. Do dziewięciu często używanych ustawień skanowania i miejsc docelowych można zaprogramować różne potrzeby skanowania.

Skanowanie do chmur bezpośrednio przez Button Manager V2

Model AN240W jest wyposażony w sterowniki TWAIN i ISIS i zawiera pakiet potężnych aplikacji, które obejmują Button Manager Avision, AVScan X i PaperPort SE 14. Dzięki aplikacji Button Manager można tworzyć przeszukiwane pliki PDF, skanować i wysyłać obrazy do wiadomości e- Mail, drukarkę lub serwery typu cloud, takie jak Google DriveTM, FaceBook czy Evernote® wystarczy nacisnąć przycisk. AVScan X i PaperPort są wysoce skutecznym oprogramowaniem do zarządzania obrazami i dokumentami, które ułatwiają usprawnienie zadania.

Cechy

·       Szybkie skanowanie w kolorze, skali szarości i monochromatycznej (300 dpi, kolor), szybkie, 40ppm / 80ipm

·       Max. Szerokość dokumentu do 9,5 cala (242 mm)

·       Ulepszone skanowanie sieciowe do folderów sieciowych, FTP i poczty e-mail

·       Dzienny cykl pracy do 6.000 arkuszy

·       Funkcja podglądu zeskanowanego obrazu na skanerze

·       Solidny 80-stronny automatyczny podajnik dokumentów (75 g / m2, 20 funtów)

·       Automatyczne przycinanie i skanowanie dokumentu z zaawansowanym procesorem przetwarzania obrazu w celu zwiększenia szybkości skanowania

·       Technologia wstecznej rolki zapewnia wyjątkową niezawodność podawania dokumentów

·       Skanowanie twardych i wytłaczanych kart do 1.25 mm grubości w pionowym lub poziomym położeniu

·       Naciśnij i skanuj do serwerów chmurowych za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager V2

·       Technologia LED przyjazna środowisku

·       Skanowanie długich dokumentów: 5540 mm (218”) (<300 dpi, dwustronnie)/6000 mm (236”) (<200 dpi, dwustronnie)

·       Automatyczne wyłączanie


Nowości i Prasa
Event & News
More +