AV620N

Krótki opis

Kompaktowy i niedrogi sieciowy skaner dokumentów

AV620N łączy możliwość skanowania z automatycznego podajnika dokumentów z możliwościami skanera płaskiego A4. AV620N to idealny wybór dla grup roboczych wymagających dużych nakładów pracy przy jednoczesnym niedużym koszcie.

Dzięki prawdziwej rozdzielczości optycznej 600 dpi, skaner może uchwycić najdrobniejsze szczegóły skanowanych dokumentów. Obsługa AV620N jest prosta dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu Avision Button Manager. Użytkownicy jedynie muszą poprawnie umieścić dokument na skanerze, a następnie wcisnąć przycisk Skanuj. Zadanie skanowania może być ukończone w ciągu kilku sekund. Co najlepsze, zeskanowany obraz może być bezpośrednio wysłany do wybranej aplikacji docelowej.

Szczegółz produktu

Avision AV620N
Dzięki automatycznemu podajnikowi / skanowaniu z szyby urządzenie to staje się profesjonalnym i niedrogim rozwiązaniem dla produktywnego skanowania z prędkością do 20 stron na minutę i 40 obrazów na minutę w rozdzielczości 300 dpi. Połączenie wysokiej wydajności i przystępnej ceny sprawia, że jest on oczywistym wyborem dla użytkowników ceniących sobie wysoką funkcjonalność przy niewielkich kosztach.  

Skanowanie sieciowe
AV620N z interfejsem sieciowym może być używany przez wszystkie pracujące osoby w sieci lokalnej. AV620N można podłączyć do sieci i używać jako skanera sieciowego.

Rozpocznij automatyczne skanowanie  bez podłączania do komputera
AV620N jest wzbogacony o innowacyjną cechę skanowania do pamięci USB. Poprzez włożenie pamięci USB do portu AV620Npozwala na rozpoczęcie automatycznego skanowania oraz zapisanie obrazów na pamięci USB we wcześniej ustalonych ustawieniach bez podłączania się do komputera. Wybierając “Dysk USB” i “Dokument” lub “Zdjęcie” na panelu urządzenia, zeskanowany obraz może być zapisany w przykładowych ustawieniach:  300 dpi, skala szarości,  format  A4, format pliku pdf lub też: 600 dpi, tryb koloru, 5”x7”, format pliku jpeg.

Duży wyświetlacz LCD

AV620N jest łatwy w obsłudze dzięki ulepszonemu wyświetlaczowi LCD. Wybierając “Dysk USB”, skanowanie może być wykonane automatycznie. Wybierając “PC” a następnie żądany profil, skanowanie może być rozpoczęte, a zeskanowany obraz może być połączony z żądaną aplikacją, taką jak e-mail, drukarka lub aplikacja do edytowania obrazu. Można ustawić aż do dziewięciu często używanych miejsc docelowych skanowanych dokumentów.  

Kompaktowy i przyjazny dla środowiska projekt
AV620N jest kompaktowy i przyjazny dla środowiska, ponieważ używa technologii CIS, która wykorzystuje lampy LED jako źródło światła. Lampy LED zużywają mniej energii i są zaprojektowane na całą długość życia skanera, a ich jasne światło zapewnia oświetlenie, które umożliwia dokładne odwzorowanie kolorów.

Części wymieniane przez użytkownika
Dzięki łatwym do wymiany i czyszczenia częściom, konserwacja może być wykonywana przez samego użytkownika. Redukuje to potrzebę kontaktowania się z serwisem i pozwala na zwiększenie wydajności skanowania.

Sterownik TWAIN 

AV620N zawiera najnowszy sterownik TWAIN z nowymi funkcjami, takimi jak możliwość regulacji czułości progu dynamicznego, dopasowywania koloru, usuwania kolorów, automatycznego wielokrotnego kadrowania, inteligentnego podawania papieru, redukcji tła czy też liczenia obrazów.

Zaawansowane aplikacje w pakiecie 
Avision AV620N jest wyposażony w sterowniki TWAIN i ISIS, posiada również pakiet zaawansowanych aplikacji, które obejmują Avision Button Manager, AvScan 5.0, i ScanSoft PaperPort 11SE. Dzięki oprogramowaniu Button Manager, można skanować do formatów  PDF, JPEG, BMP albo GIF, zapisywać skany do folderów na komputerze, skanować do poczty  e-mail, do drukarki lub do innej aplikacji za pomocą jednego przycisku. AVScan V5 i ScanSoft PaperPort to bardzo wydajne oprogramowanie do przetwarzania obrazów i zarządzania dokumentami, które pomoże Ci usprawnić wszelkie prace z dokumentami.


Nowości i Prasa
Event & News
More +