AD240U

Krótki opis

AD240U szybki, niezawodny i niedrogi skaner

AD240U to 40 stron na minutę, skaner dwustronny,  jest szybki, niezawodny i niedrogi dla biznesu, znajdzie swoje zastosowanie tam gdzie konieczne jest skanowanie kart plastikowych ID, wizytówek, dokumentów lub innych ciężkich kartonów. Dołączając rolkę wsteczną i zaawansowane technologie z podawaniem papieru, AD240U charakteryzuje szybkość z wyjątkową niezawodnością dla całej szerokiej gamy sytuacji skanowania.

Szczegółz produktu

Wsparcie dokumentów szerokości do 9,5” (242 mm)
AD240U posiada unikalny i innowacyjny design w porównaniu z jego poprzednikami – jest  zdolny pomieścić dokument o szerokości do 9,5” (242 mm). Rozszerzona szerokość dokumentu ze standardowego 8,5” do 9,5” sprawia, że AD240U jest bardziej konkurencyjne i pasuje do szerszego zakresu dokumentów.

Dwustronny skaner odpowiedni dla dokumentów i kart
Dzięki zaawansowanej prostej ścieżki papieru i technologii przetwarzania obrazu, mieszane partie dokumentów w różnych rozmiarach i z różną wagą mogą być skanowane i odpowiednio przycinane, obracane i gotowe do użycia. Wielkość skanowania przyjmuje papier z wydruków kasowych (50 x 50 mm / 2” x 2” ) aż do dokumentu handlowego (242 x 256 mm / 9,5” x 14” ). Automatyczny podajnik dokumentów jest również wystarczająco wytrzymały do podawania papieru do 413 g / m2 (110 funtów) i tłoczonych twardych kart, takich jak karty identyfikacyjne, karty kredytowe, prawo jazdy i karta ubezpieczenia zdrowotnego aż do 1.25mm grubości.

Rolka wsteczna zwiększa niezawodność podawania
Zaprojektowany z innowacyjną rolką wsteczną zapewniającą zaawansowaną separację papieru, AD240U zapewnia wyjątkową niezawodność podawania i wydajność, skutecznie redukując ryzyko zacięcia papieru.

Ultradźwiękowy system wykrywania podwójnych dokumentów

Dzięki wykrywaniu ultradźwiękowemu wielu dokumentów ustawienie skanera umożliwia rozpoznanie nałożonych na siebie papierów, wykrywając grubość papieru między dokumentami. Funkcja ultrasoniczna może być wyłączona podczas skanowania dokumentu przy użyciu etykiet, notatek lub nagrań. Ten innowacyjny projekt zapobiega podwójnemu pobieraniu i skutecznie skanuje dokumenty o różnej gramaturze lub grubości.

Zwarta konstrukcja, aby zaoszczędzić miejsce

Model AD240U charakteryzuje się niepowtarzalnym i stylowym wyglądem, ponieważ taca papieru wejściowego i wyjściowego może być składana, gdy nie jest używana. Taca papieru pomaga również chronić urządzenie przed kurzem. W przeciwieństwie do dużych rozmiarów skanerów tradycyjnych, szczupły AD240U można łatwo przenosić i umieścić na biurku bez zajmowania dużo miejsca.

Intuicyjny przycisk Skanowanie
AD240U jest łatwy w obsłudze przez wyświetlacz LCD i przyciski na panelu. Wybierając miejsce docelowe i naciskając przycisk "Skanuj", skanowanie można wykonać, a zeskanowany obraz można wysłać do określonej aplikacji docelowej, takiej jak poczta elektroniczna, drukarka lub korzystna aplikacja do edycji obrazu. Do dziewięciu często używanych ustawień skanowania i miejsc docelowych można zaprogramować różne potrzeby skanowania.

Wydajne pakiety aplikacji
AD240U jest wyposażony w sterowniki TWAIN i ISIS i zawiera pakiet potężnych aplikacji, które obejmują Avision Button Manager, AvScan 5.0 i ScanSoft PaperPort SE 14. Dzięki funkcji Button Manager można tworzyć przeszukiwalne pliki PDF, skanować i wysyłać obrazy do e-mail, drukarki lub serwery typu cloud, takie jak Google DriveTM, FaceBook lub Evernote® wystarczy nacisnąć przycisk. AVScan V5 i ScanSoft PaperPort są wysoce skutecznym oprogramowaniem do zarządzania obrazami i dokumentami, które pomagają lepiej usprawnić swoje zadania.

Cechy  
szybki, 40ppm / 80ipm skanowanie w kolorze, skali szarości i monochromie (300 dpi)

maks. Szerokość dokumentu do 9,5 "(242 mm)

Dzienny cykl pracy do 6000 arkuszy

Solidny 100-stronny automatyczny podajnik dokumentów (A4, 80 g / m2, 20 funtów)

Automatyczne przycinanie i skanowanie dokumentu z zaawansowanym procesorem przetwarzania obrazu w celu zwiększenia szybkości skanowania

Technologia wałka wstecznego zapewnia wyjątkową niezawodność podawania

Skanowanie twardych i wytłaczanych kart do 1.25 mm grubości przy pionowym lub poziomym podawaniu

Naciśnij i skanuj do serwerów chmurowych za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager V2

Technologia LED przyjazna dla Ziemi

długie skanowanie stron: 3000 mm (118 ") (<300 dpi, jednostronnie) / 6000 mm (236") (<200 dpi)

Automatyczne wyłączanie


Nowości i Prasa
Event & News
More +