AD260

Krótki opis

Szybki, niezawodny i łatwy w obsłudze skaner

Zbudowany z najnowszym silnikiem przetwarzania obrazu oraz złączem USB 3.0, AD260 zapewnia szybkość skanowania dwustronnego do 120 obrazów na minutę w kolorze, skali szarości i monochromie (300 dpi). Łącząc technologie wstecznych rolek i zaawansowanych technologii podawania papieru, model AD260 zapewnia wysoką wydajność i wyjątkową niezawodność podawania w różnych sytuacjach skanowania.

Szczegółz produktu

Wsparcie dokumentów szerokości do 9,5” (242 mm)
AD260 posiada unikalny i innowacyjny design w porównaniu z jego poprzednikami – jest  zdolny pomieścić dokument o szerokości do 9,5” (242 mm). Rozszerzona szerokość dokumentu ze standardowego 8,5” do 9,5” sprawia, że AD260 jest bardziej konkurencyjne i pasuje do szerszego zakresu dokumentów.

Dwustronny skaner odpowiedni dla dokumentów i kart
Dzięki zaawansowanej prostej ścieżki papieru i technologii przetwarzania obrazu, mieszane partie dokumentów w różnych rozmiarach i z różną wagą mogą być skanowane i odpowiednio przycinane, obracane i gotowe do użycia. Wielkość skanowania przyjmuje papier z wydruków kasowych (50 x 50 mm / 2” x 2” ) aż do dokumentu handlowego (242 x 256 mm / 9,5” x 14” ). Automatyczny podajnik dokumentów jest również wystarczająco wytrzymały do podawania papieru do 413 g / m2 (110 funtów) i tłoczonych twardych kart, takich jak karty identyfikacyjne, karty kredytowe, prawo jazdy i karta ubezpieczenia zdrowotnego aż do 1.25mm grubości.

Rolka wsteczna zwiększa niezawodność podawania
Zaprojektowany z innowacyjną rolką wsteczną zapewniającą zaawansowaną separację papieru, AD260 zapewnia wyjątkową niezawodność podawania i wydajność, skutecznie redukując ryzyko zacięcia papieru.

Ultradźwiękowy system wykrywania podwójnych dokumentów

Dzięki wykrywaniu ultradźwiękowemu wielu dokumentów ustawienie skanera umożliwia rozpoznanie nałożonych na siebie papierów, wykrywając grubość papieru między dokumentami. Funkcja ultrasoniczna może być wyłączona podczas skanowania dokumentu przy użyciu etykiet, notatek lub nagrań. Ten innowacyjny projekt zapobiega podwójnemu pobieraniu i skutecznie skanuje dokumenty o różnej gramaturze lub grubości.

Zwarta konstrukcja, aby zaoszczędzić miejsce

Model AD260 charakteryzuje się niepowtarzalnym i stylowym wyglądem, ponieważ taca papieru wejściowego i wyjściowego może być składana, gdy nie jest używana. Taca papieru pomaga również chronić urządzenie przed kurzem. W przeciwieństwie do dużych rozmiarów skanerów tradycyjnych, szczupły AD260 można łatwo przenosić i umieścić na biurku bez zajmowania dużo miejsca.

Duży wyświetlacz LCD
AD260 jest łatwy w użyciu dzięki rozszerzeniu wyświetlacza LCD, który umożliwia 128x 32 punktów (16*4 znaki). Wybierając miejsce docelowe i naciskając przycisk "Skanuj", można wykonać skanowanie, a zeskanowany obraz można wysłać do określonej aplikacji docelowej, takiej jak poczta elektroniczna, drukarka lub korzystna aplikacja do edycji obrazu. Do dziewięciu często używanych ustawień skanowania i miejsc docelowych można zaprogramować różne potrzeby skanowania.

Skanowanie do chmur bezpośrednio przez Button Manager V2

Model AD260 jest wyposażony w sterowniki TWAIN i ISIS i zawiera pakiet potężnych aplikacji, które obejmują Button Manager Avision, AVScan X i PaperPort SE 14. Dzięki aplikacji Button Manager można tworzyć przeszukiwane pliki PDF, skanować i wysyłać obrazy do wiadomości e- Mail, drukarkę lub serwery typu cloud, takie jak Google DriveTM, FaceBook czy Evernote® wystarczy nacisnąć przycisk. AVScan X i PaperPort są wysoce skutecznym oprogramowaniem do zarządzania obrazami i dokumentami, które ułatwiają usprawnienie zadania.

Cechy

·       Szybkie skanowanie w kolorze, skali szarości i monochromatycznej (200 dpi, kolor), szybkie, 80ppm / 160ipm

·       Max. Szerokość dokumentu do 9,5 cala (242 mm)

·       Dzienny cykl pracy do 10.000 arkuszy

·       Solidny 100-stronny automatyczny podajnik dokumentów (75 g / m2, 20 funtów)

·       Automatyczne przycinanie i skanowanie dokumentu z zaawansowanym procesorem przetwarzania obrazu w celu zwiększenia szybkości skanowania

·       Technologia odwrotnej rolki zapewnia wyjątkową niezawodność podawania

·       Skanowanie twardych i wytłaczanych kart do 1.25 mm grubości w pionowym lub poziomym położeniu

·       Naciśnij i skanuj do serwerów chmurowych za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager V2

·       Technologia LED przyjazna środowisku

·       Skanowanie stron długich: 6000 mm (236") (300 dpi)

·       Automatyczne wyłączanie


Nowości i Prasa
Event & News
More +