AD215 series

Krótki opis

Model AD215 - Twoje przenośne rozwiązanie do skanowania wsadowego

Model Avision AD215 ma 11,8 cali długości i waży zaledwie 1400 gramów. Wbudowany automatyczny podajnik dokumentów (ADF) i skaner kart są kompaktowe. Dzięki innowacyjnie zaprojektowanemu podajnikowi ADF i przedniej szufladzie, model AD215 jest kompaktowy w podróży i umożliwia wydajność skanowania wsadowego w dowolnym miejscu pracy.

Szczegółz produktu

Model AD215 to kolorowy skaner dla Twojej firmy. Został zaprojektowany, aby zajmował jak najmniej miejsca na biurku. Może skanować zarówno dokumenty, wizytówki jak i plastikowe karty identyfikacyjne. Skaner posiada specjalny podajnik na plastikowe karty i może je skanować gdy maksymalna grubość karty nie przekracza 1.25 mm.

Skaner AD215 wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów mieszczący 20 arkuszy, a jego prędkość skanowania wynosi do 20 stron na minutę lub do 40 obrazów na minutę. Skaner oferuje rozdzielczość optyczną 600 dpi, 48 bitową głębie kolorów oraz interfejs USB.

Wygodne skanowanie

Model AD215 został wyposażony w moduł Wi-Fi, który pozwala na łączenie się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi np.. Smartfon. Poprzez zainstalowaną aplikację na telefonie możemy zlecać skanowanie oraz odbierać zeskanowane obrazy z naszego skanera.

Avision Button Manager - Skanowanie za pomocą jednego przycisku

Button Manager  jest programem zarządzającym pełnym procesem skanowania przy użyciu tylko jednego przycisku. W momencie wciśnięcia danego przycisku, skaner automatycznie skanuje dokumenty i konwertuje je do skompresowanego formatu plików  PDF (przeszukiwalny), lub innych formatów obrazu, a następnie przesyła dany plik do wybranego folderu, bądź innych miejsc docelowych takich jak: e-mail, drukarka, ftp czy lub bezpośrednio do  aplikacji np.. Microsoft SharePoint.

Program Button Manager 2 posiada szereg funkcji: automatycznie rozpoznaje format dokumentu, automatycznie obraca obraz na podstawie zawartości, automatycznie rozpoznaje kolor dokumentu, rozpoznaje tekst w kilkunastu językach (OCR) i zapisuje do plików TXT, WORD oraz inne. Dzięki tej aplikacji, tradycyjny proces skanowania „krok po kroku” jest zastąpiony użyciem tylko jednego przycisku.

Cechy:
● Szybkość skanowania do 20 stron na minutę i 40 zdjęć na minutę
● 20-stronny automatyczny podajnik dokumentów (27 i 105 g / m2)
● Podajnik przedni i tylny, aby ułatwić skanowanie wytłoczonych kart do 1,25 mm i papier o rozmiarach i gramaturze od 27 do 105 g / m2
● Automatyczne przycinanie i prostowanie dokumentu skośnego
● Naciśnij i skanuj do serwerów chmurowych za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager V2
● Naciśnij i wklej skanowany obraz bezpośrednio do edytora tekstowego za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager V2
● Technologia LED przyjazna środowisku
● skanowanie na długą stronę: 118 "(<300 dpi, kolor)
● Automatyczne wyłączanie


Nowości i Prasa
Event & News
More +